Aşiyankent’te Hayat

Kimi evler vardır, yedi kat yabancının bile olsa girer girmez ısınır, kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Kimi evlere de bir türlü ısınamaz ve bir daha gitmek söz konusu olduğunda ayaklarınızın geri geri gittiğini fark edersiniz. Aşiyankent evlerinde her zaman kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Evlerimizin ferahlığı kullanışlılığı evinizde rahat nefes almanızı sağlar. Aşiyankent evlerinde hayat nasıl akar farkında olmazsınız. Güven ve huzur içinde oturabileceğiniz konutlar Aşiyankent’te…


Mimari
Tüm yapılarımızın mimarisinde hassasiyet gösteren firmamız konutlarımızın hem iç hem dış hem de peyzaj mimarisinde öncelikli olarak ihtiyacı göz önünde bulundurmuştur. İç mimaride her zaman geniş ve ferahlığı, kullanışlılığı, dış mimaride ise hem görsel hem modernlik hem de şehrin imajına katkı sağlayacak bir sunum yapmıştır.


Tasarım
Projelerimiz oluşturulurken tüm şartlar değerlendirilerek olumlu olumsuz yönleri belirlenerek tasarımları yapılır. Böylece Aşiyankent olarak her zaman en iyisini tasarlayıp mükemmel yapılar sunarak hem kente hem de projenin kurulduğu bölgeye/semte/mahalleye ayrıca bir değer katar.


Teknoloji ve Artılar
Aşiyankent, teknolojiyi ve modernliği tek bir çizgide devam ettirerek kendini sürekli yenileme çabası içerisindedir. Proje üretim aşamalarında ve konutlarında teknolojiyi kullanma konusunda hep bir adım önde olmuştur. Şehrimizde yenilikler Aşiyankent ile tanınır…


Sağlamlık
Sağlamlık zeminden başlar. Projenin çıkışına kadar devam eder. Projelerimiz inşa edilmeden önce tüm denetim kontrolleri yapılır ilgili kurumlardan gerekli izinler alınır ve kullanılacak tüm malzemelerin kalite ve dayanıklılık testleri yapılır. Her zaman 1. Sınıf malzeme kullanılır.


Plan
Tüm çalışmalarımız önceden hazırlanmış planlama çerçevesinde hızlı ve güvenli bir şekilde ilerler.


İşçilik
Aşiyankent projelerinin inşasının her aşamasındaki tüm çalışma arkadaşlarımız yaptıkları işin en kalitelisini vermeye özen gösterirler. Yapılan her işçilik geldiği aşamaya göre kontroller yapıldıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.