Aşiyan Kent

İnşaat Sektöründeki Güvenilir Markanız

AŞİYANKENT İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Faaliyetlerimize 1993 yılında 3 konutluk akabe kooperatifleri ile başlayıp 1997 yılında tamamlanan projemizden sonra 2003 yılında başlamış olduğumuz 36 konutluk Aşiyankent 1. Etap projemizi 2006 yılı içerisinde tamamlayarak sahiplerine teslim ettik
2004 yılında başlamış olduğumuz yine 36 konutluk Aşiyankent 2. Projemizi 2007 yılında tamamladık.
2006 yılında başladığımız 48 konutluk Aşiyankent 3. Etap projemizi 2009 yılında tamamladık.

2007 yılında başladığımız 42 konutluk Aşiyankent 4. Etap Projemiz, 2008 yılında 27 konutluk Aşiyankent 5. Etap projemiz 27 konutluk Aşiyankent 6. Etap projemiz ile 2010 yılında başladığımız 8 konutluk Aşiyankent 8. Etap projemizi 2010 yılının kasım ayında tamamlayarak konutları sahiplerine teslim ettik.

Toplam 260 konutu her zaman taahhüt ettiğimiz sürenin öncesinde bitirerek inşaat sektöründeki iddialı duruşumuzu devam ettirmekteyiz. 2012 yılı ocak ayı itibari ile 84 konutluk Aşiyankent 7. Etap projemizi bir yılda tamamlamak taahhüdü ile başladık ve 7 ayda tamamlayarak konutları sahiplerine teslim ettik. 2013-2014 yıllında ise 9.etap 36 dairelik flamingo konutlarımız,10. Etap 8 dairelik alaca konutlarımız ve 11. Etap kanarya sitesi konutlarımızı ve yine 1 yıl taahhüdü ile başladık ve yine zamanından önce 7 ayda tamamlayarak sahiplerine eksiksiz bir şekilde teslim ettik. 2014 yılı içerisinde başlamış olan 14. Etap 12 daire+2 dükkan olan Bahçelievler sumru konutları projemiz ile 15. Etap 36 dairelik anka sitesi projemiz bir yıl süre taahhüdü başladı ve 2015 yılı içerisinde yine taahhüt ettiğimiz gibi tamamlanarak teslim edildi

13. Etap 176 dairelik Şahin tepesi projemiz 2015 yılı kasım ayında 2,5 yıllık bir süre taahhüdü ile başlayarak belirtilen sürede tamamlanmıştır. Şahin Tepesi projesi Adıyaman ilimize akıllı ev sistemleri ve bahçe alanının 4000 m2 lik kısmına yeraltında her daireye bir otopark tahsisi ile ve daha bir çok yenilik ile ileri bir vizyon katmış şehrimizin çehresinin modernleşmesine katkı sağlamıştır.
Kahta ilçemizde dev bir proje ile 16. Etabımız olan 400 dairelik Helinya sitesi 3 yılda tamamlanarak değerli halkımıza istikrar ve güvenilirliği hissettirmeye ve yaşatmaya devam ettik.
Atatürk bulvarı üzerinde 16 konut + 2 dükkan olarak projelendirilen 17. Etabımız olan kartal konutları yine 2017-2018 döneminde 1 yıl içerisinde tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir.
Konutlarımızda bina sahiplerine doğal gazlı ısıtma sistemleri , merkezi sistem uydu, site içi ücretsiz telefon görüşmesi imkanı, internet bağlantısı, güvenlik sistemi, çevre düzenlemesi ve oto park imkanları ile beraber anahtar teslimi daireler sunulmaktadır.
Konutlarımız 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde olup konutlarımızın yapımı başlangıç tarihinden itibaren en geç 12-16 ay arasında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı yaklaşımla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarında uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmak, Toplum için güvenli çağdaş yaşam alanlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak, inşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksınız çalışmaya devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmak son teknolojileri projelerine entegre etmek, Dünya standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak, Müşteri beklentilerine uyun projeler üretmek, ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek misyonuyla geleceğe uyumlu, kaliteli yaşam mekanları üretmek için çalışmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şehrimizin inşaat firmalarına öncü olarak yeni proje ve atılımlarımızı, sürekli kılarak İlimiz inşaat sektörüne katkı sağlamak kalite politikamızdır. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerde sağlamlığı ve güvenirliği ön planda tutarak birinci sınıf inşaat kalitemizden ödün vermemek sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan dinamik ve tecrübeli karomuzla ilimiz inşaat sektörüne katkıda bulunmak. Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelere uygun olarak gerçekleştirmek. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Kanuni mevzuat ve şartlara taviz vermeden uymak , iş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak. Çevreye ve insanlara saygılı olmak çalışanlarımızı ve müşterimizi veli nimetimiz olarak kabul etmek. İşimizi bir bütün olarak tüm detaylarıyla mükemmel yapmak. Müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmek. Markamızın itibar ve prestijini sürekli olarak yüceltmek..